3 października 2023

O mnie

BIOGRAM

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku Psychologia. Ukończyłam  szkolenia m in.: systemowa terapia indywidualna i rodziny, terapia krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach,  interwencja kryzysowa,   zakłócenia w relacjach jako źródło zaburzeń psychosomatycznych,  metody leczenia osób po doświadczeniach traumatycznych, pedagogiki traumy prowadzone. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo Behewioralnej Crescentia. 

        Od 2007 roku prowadzę gabinet prywatny, w którym przeprowadzam psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Specjalizuję się w pomocy osobom cierpiącym na zaburzenia nastroju i zaburzenia lekowe. W  swojej pracy z pacjentem indywidualnym opieram się na podejściu poznawczo- behewioralnym, które zostało uznane jako najskuteczniejsza metoda leczenia m im. depresji, lęku, fobii, stresu pourazowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsacyjnych. W gabinecie prowadzę też terapię par, małżeństw i rodzin. Do tej pracy poza metodami psychoterapii poznawczo-behewioralnej, korzystam z metod terapii systemowej uznanej jako najskuteczniejsza w leczeniu problemów w relacjach oraz zaburzeń odżywiania.  Prowadzę także konsultację i poradnictwo psychologiczne, terapię dla osób szukających zrozumienia i wsparcia w sytuacji w jakiej się znalazły. Wykorzystuję tu  metod pracy Interwencji Kryzysowej oraz Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Moim szczególnym zainteresowaniem jest  pomocy osobom cierpiącym w wyniku doświadczenia traumy ( w tym DDA)  oraz chorującym na nowotwory.

      Jako psycholog i psychoterapeutą  kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa i Psychoterapeuty.

Zgodnie ze standardami psychoterapii poddaję swoją pracę psychoterapeutyczną superwizji u akredytowanych psychoterapeutów.  

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.