O mnie

0

Lat Doświadczenia

O mnie

Ewa Żebrowska

Magister psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i psychoterapeuta poznawczo behewioralny w trakcie pełnego szkolenia Psychoterapii Poznawczo Behewioralnej. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behewioralnej. Pracuję z dorosłymi i młodzieżą ooświadczającymi stresu,niepokoju, lęków, przezywających stratę, załobę, doświadczających problemów psychosomatycznych, trudnosci w relacjach, z trudności w radzeniu sobie z nieprzyjemnymi emocjami, cierpiącymi na brak energii, iutratę satysfakcji z życia. Swoją pracę superwizuje u wykwalifikowanych psychoterapeutów. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.

Doświadczenie zdobyłam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Oddziale Onkologicznym w Olsztynie. Pracuje terapeutycznie od 2007 roku prowadząc gabinet prywatny. Specjalizuję się w pomocy osobom cierpiącym na zaburzenia nastroju i zaburzenia lekowe. W  swojej pracy z pacjentem indywidualnym opieram się na podejściu poznawczo- behewioralnym, które zostało uznane jako najskuteczniejsza metoda leczenia m im. depresji, lęku, fobii, stresu pourazowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsacyjnych. W gabinecie prowadzę też terapię par . Do tej pracy poza metodami psychoterapii poznawczo-behewioralnej, korzystam z metod terapii systemowej uznanej jako najskuteczniejsza w leczeniu problemów w relacjach. Prowadzę także poradnictwo psychologiczne dla rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi. Zależy mi by osoby, z którymi się spotykam czuły się wysłuchane i akceptowane. Rodzaj proponowanej współpracy dostosowuje do potrzeb klienta.

Zapraszam do mojego gabinetu. Ewa Żebrowska

W Pracowni przeprowadzane są również badania psychologiczne kierowców ( tzw psychotesty) oraz badania osób ubiegających się o posiadanie broni, kandydatów na sędziego, kuratora sądowego oraz prokuratora i inne.